İç Mimarlık

Biz Kimiz  : Xy Mimarlık  İç Mimarlık ev iç tasarım ,ofis iç tasarım,avm iç tasarım,villa iç tasarım ve kısaca yaşam alanlarınızı düşüncelerinizdeki fikirler ile harmanlayıp ilk aşamada 3d  mimari çizimleri yapılarak . Bu süreçte düşüncelerinizi gerçeğe yakın resim edip onayınız dahilinde çalışmaya başlamaktır. Biz xy mimarlık şirketi olarak tüm bu süreçlerde sizlere hem kreaktif  çözümler ve sunumlar üretip düşüncelerinizin hayalinizden gerçeğe yansımasında yardım olmaktayız. Biz bir iç mimar ve mimarlık ofisiyiz İstanbul merkez ofisimizle ülkemizin tamamına hizmet vermekteyiz.

XY Mimarlık ne yapar : 

İyi bir iç mimar müşterilerinin düşüncelerindeki yaşam alanlarını tasarlarken kendi tecrübe ve görselleri ile birleştirerek karar aşamasında yardımcı olur.Karar verildikten sonra taahhüt ettiği sürede kendi ekibi ile sözünü yerini getirir 3D mimari çizimini uygular. Bu süreçlerde iç mimarlar ekip olarak çalışmaları sonuca daha sağlam ve güvenilir ulaşmasını  sağlar.

Xy Mimarliık İç mimarlık ve Mimarlık hizmetini nasıl yapmaktadır 

Hizmet bölgelerimiz dünyanın her yerinde gerek ülkemiz gerek yurtdışı taleplerde sözleşme doğrultusunda hizmet vermektedir. Ülkemiz iç mimarlık alanında son yıllarda çok çok ileri düzeyde teknolojiyide tasarımlarında kullanarak müşterilerine daha profesyonel ve kalıcı çözümler sunmaktadır.
Xy iç mimarlık şirketi olarak vermiş olduğumuz taahhütleri zamanında teslim etmenin gururu ve yılların vermiş olduğu şantiye tecrübesi ile müşterileriyle aynı dili konuşmakta ve özgün çözüm sunmaktadır. Bildiğiniz üzere en zor olan tadilat ve tamirat aşamaları can sıkıcı işler olduğunda müşterilerin sabırsızlıklarıda bunu eklenince iç mimar olarak tüm negatifliği tecrübemizle pozitif sonuçlara çevirmek yetenek ve yenileşmek ister biz şirketimiz XY Mimarlık tüm süreçlerde sizlere enerji ve değer katmaktan mutluluk duymaktayız.

İç Mimar Ne yapar : 

İç mimarların yaşanılan yaşanılan alanları güzelleştiriken estetik bir çizgi katmak sanatını eserine detaylarla yansıtmaktır.  Bu sayade sanat ve estetik bir alanda iç mimar sayesinde buluşur. İç mimarların detay tasarımdan 3D modelleme , aydınlatma tasarıma kadar yaptığı her işte bütünlük ve müşterinin istekleri doğrultusunda şeklilenmiş mekanlar yatar. İç mimarların tasarımını yaptıkları alanlar sınırsızdır insan yaşamının ulaştığı her noktada iç mimar imzası vardır. İç mimar modelleme çalışması araç iç - dış tasarımından mimari alanına giren her noktayı kapsar:  Cafe tasarımı,konspet villa tasarımı natamam villa tasarımı ,Bina tasarımı,özel villa tasarım,iç mekan tasarımları,Ofis tasarımı,Büro tasarımı,Banyo tasarımı,Otel Tasarımı,mimari tasarımlar,kişiye özel tasarımlar,Spor salonu tasarımı ev, mağaza, lokanta, bahçe  gibi yapılar bulunmaktadır.İç mimar iç kelimesi sizi yanıltmasın bir yapının dışını da içini de bahçe peyzajına kadar her ayrıntıyı resmeden geniş bir bakış açısına sahip olan sanatsal bakış açısıyla modern mimariyi ve klasik detayları mobilya harmanıyla ışıkla taçlandıran sanatçılardır. Çevre düzenlemeleri de yapan iç mimarlar tasarımın başlangıcından itibaren en ince şekilde tasarım yaparak sonuca ulaşırlar. İç mimar üniversitelerin mimarlık fakültesinden mezun olmuş kişilerdir. Mesleki olgunlakla tecrübeyle yoğrulan iç mimarlar kendine has dokunuşuyla proejnizi zenginleştirir. İç mimarların dokunuş iletişim aracı eserin bütünlüğü parçada bütünün  tümlüğüne ait detayları taşımasıdır. Tıpkı bir yap boz gibi ...

İç mimar çalışma aşamaları

İç mimar çalışma alanını fiziki olarak gezmeli ışığı,çevre dokusunu tatmalı. Araştırma ve tasarım sürecini oluşturmada fiziki alan tecrübesini müşteri beklentisiyle tasarımda buluşturmalı ve müşterisini doğruya yöneltmeli.Bunun için 3D modelleme kullanarak müşterinin görsel algısına hitap edecek alternatif çalışmalar sunmalıdır.
Eksiz çalışması da demek doğru olur Mekana yönelik eşya araştırması yapma eşya proje uyumu için renk tonlarını scala ayırıp müşteri sunu dosyasını hazırlama
Müşterilerin istekleri dogrultusunda alternatif 3D modeller hazırlayarak anında çözüm üretmelidir çünkü zaman herkes için çok değerlidir. 
Optimumun bütçeye yönelik alternatifler hazırlama fiyat araştırması yapmak haliyle bütçeden şaşmamak gereklidir.
Bu aşamalardan sonra eksiz çalışması gerçeğe dönmeye hazırdır. 

Mimarlık,İç Mimarlık,3d Görselleştirme,Animasyon hizmetlerinin sanatla buluştuğu noktadır.İç mimari tasarım, projelendirme ve anahtar teslim uygulama hizmetleri taahhüt İşlerini hızlı ve ekonomik çözüm odaklı çözeriz.

Neden XY Mimarlık

Bizi tercih ettiğinizde sanmayınki sadece işimiz bir daire yada bir ofisi veya hutta bi avm yi kırıp dökmek olduğunu tamamen her yıktığımız duvar ve her söktüğümüz kapı emin olunki yepyeni bir tasarımla sizlere mükemmel ortamlar yaratacaktır. Özetle yaptığımız işi severek dememize gerek yok aslında biz işimize gönül vererek ve tüm tasarımlarımızda ilk günki heyacanımızı devam ettirdiğimiz sürece sizlere çok daha iyi daha profesyonel ve belki de hayalleriniz ve düşünceleriniz ötesinde bir çözüm üreteceğiz. Bizim ile ilk görüşmenizden itibaren her müşterimiz yeni bir refarans ve ailemiz bir ferdi olarak görüp ilerleyen dönemlerde işleri bitene kadar değil başkaca eş dost vb tavsiyelerinde bizleri tercih etmelerini sağlayabiliyor isek biz 12 yıllık tecrübemizi sunmuşuz demektir.

XY Mimarlık Mimarlık İç Mimarlık 3d Görselleştirme Animasyon hizmetini tüm Türkiye'ye ulaştırmaktadır.İstanbul mimar,iç mimarlık,3d modelleme,Cafe tasarımı,konspet villa tasarımı natamam villa tasarımı,Bina tasarımı,özel villa tasarım,iç mekan tasarımları,Ofis tasarımı,Büro tasarımı,Banyo tasarımı,Otel Tasarımı,mimari tasarımlar,kişiye özel tasarımlar,Spor salonu tasarımı İstanbulda yerinde anında hizmet vermekteyiz . Bodrum Bölgesi Yalıkavak,Turgutreis,Gündoğan,Ortakent,Yahşi,Göltürbükü,Gümbet ve Bodrum merkezde mimar,iç mimarlık,3d modelleme,Cafe tasarımı,konspet villa tasarımı natamam villa tasarımı,Bina tasarımı,özel villa tasarım,iç mekan tasarımları,Ofis tasarımı,Büro tasarımı,Banyo tasarımı,Otel Tasarımı,mimari tasarımlar,kişiye özel tasarımlar,Spor salonu tasarımı hizmetlerini Muğla Bodrum'da yerinde hizmet vermekteyiz. Bodrum iç mimarlık hizmeti için bize çok rahat ulaşabilirsiniz .

İletişim için Tıklayın

Proje Tarihi: 2020-05-14

İşveren: İç mimar

Şehir / Konum: İstanbul Bodrum