3D İç Mekan Tasarımı

cafe tasarımları,iç mekan,3d modelleme yapan firmalar,cafe çizimleri,3D çizimleri,3d iç mekan tasarım,3D mekan yerleştirme,3D iç mekan modelleme,3d iç mimarlık,iç mimar,sanal mimar

3D İç Mekan Tasarımı

3D İç Mekan Tasarımı

Ofis, işletme veya yaşam alanlarınızın iç tasarımını değiştirmek istediğinizde ne yapmanız gerektiğine karar verme süreci sizleri bunaltabilir. Dolayısıyla 3D mutfak tasarımı yaptırmak istiyor ama nereden başlayacağınıza karar veremiyorsanız, bu noktada en iyi kaliteyi en uygun rakamlara sizlere sunan firmamızla tanışarak fiyat almanızı tavsiye ederiz.

Sektörde 3D İç Mekan Tasarımı konusunda uzman bir kadroyla işleyişimizi sürdürdüğümüzden ötürü tarafınıza üst düzey kalitede hizmet vermekteyiz. Mutfağınızı yenilemek istediğinizde ekibimiz sizlerin istekleri doğrultusunda mutfağınız için 3D Mimari Görselleştirme çalışması yapacak ve sizlerin beğenisine sunacaktır. Bu sayede hayal ettiğiniz mutfak yapılmadan önce gerçeğiyle bire bir görseli içeren proje halini görebilecek ve istediğiniz bir değişikliği maddi kayıp vermeden yapabileceksiniz.

Kısacası konut ya da ticari iç mekan projelerinizde renk seçiminden kat planına, mobilya düzeninden duvar kaplamalarına varana dek her detay tasarım uzmanlarımız tarafından 3D Modelleme Hizmeti kapsamında halledilmektedir. XY Mimarlık olarak proje süreci boyunca sahip olduğumuz deneyimi, bilgi ve gerekli kaynaklar sayesinde sizlere yardımcı olacak ve projenizi en iyi şekilde destekleyerek başarıya ulaşmasında etkili bir rol alacağız.

Duvar Yükseltileri

Herhangi bir alanın dekorasyon çalışmasında duvar tasarımının temel nitelik taşıdığını belirtmek isteriz. Bu sebeple duvar kaplamaları ve renk düzeni başarılı bir iş çıkartmak adına bizler için son derece önemlidir. Klasik ahşap panel ince sıva kaplaması, etkileyici kumaş kaplamaları, yüksek kaliteli boya işlerine varana dek titizlikle ele alıyor ve 3D Modelleme ile göz kamaştırıcı şekilde sonuca kavuşturuyoruz.

Aydınlatma Şemaları

Aydınlatma gerek konut gerekse iş yerlerinde dekorasyonun en önemli parçasıdır. Alanın ferah ve şık görünmesi için doğru şekilde dengeyi kurmak zordur. Dolayısıyla tasarım uzmanlarımız renk sıcaklığı ve dekorasyona uyumlu aydınlatma armatürleri eşliğinde aydınlatmayı en iyi şekilde tasarlamakta olup, 3D İç Mekan Modelleme ile sizlere sunmaktadır.

Mobilya Düzeni

Her alan kuşkusuz kişilerin istekleri göze alınarak talebe bağlı olarak dizayn edilmektedir. Fakat doğru parçaları tercih etmek ve bunları kombine şekilde bir araya getirmek takdir edersiniz ki uzmanlık gerektirmektedir. İşte bu notada sizlerin isteklerinize önem vererek doğru çözüme kavuşturmak adına tavsiyelerde bulunuyor ve 3 Boyutlu Endüstriyel Modelleme çalışmamız ile beklentinizi karşıladığımızda ise memnuniyetinizi paylaşıyoruz.

Fark

Ofis iç mekanları
Ağırlama iç mekanları
Konut iç mekanları
Mağaza ve showroom iç mekanları
Gibi her çeşit iç mekan tasarımında XY Mimarlık olarak dekoratörler, mimarlar ve iç mimarlara ilham kaynağı olacak geniş bir koleksiyonumuzun olduğunu belirtmek isteriz. Sizler için lüksü en iyi şekilde tanımladığımızı ifade ederek, yüksek kalitede hizmet verdiğimizin altını çizmek isteriz. Firmamızla tanışarak 3D Render Hizmeti alabilir, kalitenin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Ayrıca animasyon konusunda da deneyimli personellere sahip olduğumuzdan ötürü gerektiğinde 3D Animasyon Hizmeti de alabilir, bu konudaki uzmanlığımızdan da yararlanabilirsiniz. 

Neler Yapıyoruz?

Konsept Villa Tasarımı

Konsept Villa Tasarımı

villa iç mekan tasarımları,villa tasarımları,modern mimari,villa projeleri ,villa dış cephe tasarım,mimari konsept ,iç mimari konsept fikirleri,modern villa cepheleri mimari konsept isimleri

3D Dış Mekan Tasarımı

3D Dış Mekan Tasarımı

3d max tasarım,3d ofis tasarımları,3d görselleştirme,3d peyzaj ,3d max iç mekan modelleme,3d max,,dış cephe,iç mekan mimari,mimari görselleştirme 3D modelleme

3D Mimari Proje

3D Mimari Proje

3d mimari modelleme,3d mimari çizim programı,3d proje,3d mimari görselleştirme,3d mimari tasarım programı ,3d mimari projeler,3d modelleme fiyatları,üç boyutlu mimari çizimler