7a69e50e0c4b5c0483f4f77968ad36ac226990712.jpg
704eab88e0e92ecea2267a6b699cbd99726205822.jpg

3d iç mekan mimar

      İstanbul iç Mimar mı Arıyorsunuz ? Projenizi canlandıracak istediğiniz düzeltmeleri hemen yapabilecek ortamın projenizin sıcaklığını 3D modellemeden bile hissedebileceğiniz sanatsal dokunuşları olan iç mimarlık bürosu Xy Mimarlık sizler hizmet etmeye hazırız. 

      İç mekan 3D modelleme denilince basit bir iş gelir insanın aklınına ama ; iç mekan modelleme işi öyle sanıldığı gibi basit değil. Örneğin Cafe iç tasarım örnek verelim: Müşteriniz cafeye girdiğinde temayı yakalayabilmeli içerinin ışık renk ambiansına kapılmalı, orada olmaktan mutlu olmalı ve ortam müşterinizi çekmelidir.  İç mekan modelleme  işi demek ki sadece bilgisayar başında yapılmamalı. İç mekan tasarımlarında ilk önce 3D tasarıma geçmeden mekanın aldığı doğal ışık ne kadar ölçümlemek müşterilerilerimizin bizden istediği proje çalışması  3D modelleme mekan 3D iç mekan modellemesi için istekleri doğrultusunda oluşacak minimumum bütçe  ışık aydınlatma tasarımı ,mobilya maliyetini hesaplamalarını da yaparız .Bütçe derken 3D modelleme bütçelerini kast etmiyoruz. Bu projede işe başlarken cepten çıkacak paranın ölçüsünü alternatif çözümleri de müşterimize sunarız. 

     Diğer bir unsurda Mobilya Düzeni  her mekanın bir hikayesi vardır :  Bu hikaye renkle objeyle başlar duvarla ayrıntılarla dekorlarla gelişirken  iç mekan mimarı kompozisyona yön verir tutkulu bir eserden dinlendirici bir kısma doğru tempoyu azaltacak detaylar seçer doğru parçaları tercih etmek ve bunları kombine şekilde bir araya getirmek takdir edersiniz ki uzmanlık gerektirmektedir. İşte bu noktada sizlerin isteklerinize önem vererek doğru çözüme kavuşturmak adına tavsiyelerde bulunuyoruz. Ve haliyle insanız vizyonumuz çılgınlıklarımız arasında dinlenmeye yanlız olmaya aile ile olmaya dair  tüm detayları barındıran bir ev istememiz gibi müşterilerinizin de sizden mekan içerisinde mikro kültür parçacıkları ,belki de tatlı sohbetler için biraz az ışıklı göz yormayan tatlılıkta isteyeceği her şeyi siz düşünmeden iç mimar düşünmelidir.

     Bu nedenle işin ehliyle çalışmanız İç mimarın en iyisini bulmanız gerekmektedir. Sizin çalışmak isteriz . Projeleriniz için bizden de teklif alın karlı çıkın . 

Hizmetlerimiz

Konsept Villa Tasarımı

Cafe Tasarımı

İç Mimar

 

  • Tarih : 2020-05-06
  • İşveren : 3d iç mekan mimar ,İç Mekan tasarımları,Zıtlık konsepti,İç mekân,İç Mimarlık
  • Şehir / Konum : istanbul
  • /